Ubytovanie

Dôležité upozornenie:
Od marca 2019 sa upravujú podmienky prenájmu ubytovania v areály Farmaryby/Campingopatovce nasledovne:
Vyberá sa záloha na poškodenie majetku vo výške 300€ a záloha na odovzdanie uprataného ubytovacieho zariadenia 50€.
Záloha bude vrátená za nepoškodené ubytovacie zariadenie, umytý riad, pozametané dlážky a terasy, zvlečené použité postelné prádlo a zoseparovaný odpad.

Ubytovacie zariadenie ČARDA

Ubytovacie zariadenie ČARDA

Ubytovacie zariadenie Čarda je v úpnom kontakte s rybníkom a prístupné je celoročne. Nachádzajú sa tu 4 izby s celkovou kapacitou zariadenia 18 lôžok. Súčasťou Čardy je spoločenská miestnosť, kuchynka, prestrešená terasa nad rybníkom, 2x toaleta a sprchy. Čarda je vhodná pre organizovanie osláv, posedení ako aj na ubytovanie pre rybárov. Ubytovaní môžu využívať celý areál.

Chatky pri jazere

Chatky pri jazere

V areáli sa nachádzajú aj tri chatky. Chatky majú 4 postele, sedenie, zariadenú kuchynku s chladničkou a sú elektrifikované. Voda sa nachádza pred chatkou. K dispozícií je aj varič. Ubytovaný môžu využívať kuchyňu, sprchy a WC v sociálnom zariadení. Ubytovaný v chatkách majú taktiež prednostné právo využívať priestor pred chatkou na rybolov.

Karavan

Karavan

Pre ubytovaných je k dispozícií 5 miestny karavan. Karavan je vybavený kuchynkou aj toaletou. Môže sa presunúť podľa požiadaviek ubytovaného a po dohovore s prevádzkarom na rôzne miesta v kempe. Ubytovaní môžu využívať sociálne zariadenia. Ku karavanu je možnosť pristaviť predsieň s vonkajším sedením.

OTVÁRACIA DOBA:

Rybníky

Rybníky

Otvorené celoročne

 

Otvorenie kempu

Otvorenie kempu

1.4.2018-31.10.2018

 

Letné grilovanie

Letné grilovanie

Pi  15:00-19:00

So, Ne 11:00-19:00

Prihlásenie